Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 26 września 2023 napisz DONOS@

ZWIĄZEK NAUCZYCIELSTWA POLSKIEGO
Zarząd Oddziału w Łomży
ul. Sadowa 2
tel/fax. (86) 216-51-94
e-mail: oddzial-lomza@znp.edu.pl

Świąteczne Życzenia

Zarząd Oddziału pt, 19 grudnia 2014 11:49

„ Święta to czas, kiedy jedno serce podróżuje do wszystkich.” Marek Zięba

VI FORUM BIBLIOTEKARZY

Zarząd Oddziału pt, 19 grudnia 2014 01:50

W dniu 12 grudnia 2014 r. odbyło się VI FORUM BIBLIOTEKARZY organizowane przez Oddziałową Sekcję bibliotekarską działającą przy Oddziale ZNP w Łomży przy współpracy z Biblioteką Państwowej Wyższej Szkoły Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży. Dotychczasową organizacją pięciu forów wraz z Zarządem Oddziału zajmował się Kol. Andrzej Kubrak – ówczesny przewodniczący Sekcji Bibliotekarskiej. W pracę nad VI Forum zaangażowała się obecna przewodnicząca Sekcji Kol. Dorota Przestrzelska.

Święta, święta ….. czas kolędowania ......

Zarząd Oddziału pt, 19 grudnia 2014 01:31

Nawiązując do corocznej tradycji Bożonarodzeniowych spotkań Zarządu Oddziału i prezesów ognisk ZNP w Łomży 11 grudnia 2014 r. odbyła się oddziałowa wigilia.

Już XII Wojewódzki Turniej Brydża Sportowego Nauczycieli w ZNP

Zarząd Oddziału pon, 27 października 2014 14:05

Jesienne brydżowe spotkania nauczycieli na stałe wpisały się w kalendarz imprez sportowych organizowanych przez Zarząd Oddziału i Sekcję Brydża Sportowego Związku Nauczycielstwa Polskiego w Łomży. W dniu 26 października 2014 roku odbył się już XII Wojewódzki Turniej Brydża Sportowego Nauczycieli, w którym wzięło udział 13 par graczy z województwa podlaskiego i mazowieckiego. Zawodnikiem szczególnym był Pan Piotr Latała – Prezes Podlaskiego Związku Brydża Sportowego. Nad prawidłowym przebiegiem turnieju czuwał doświadczony sędzia Pan Grzegorz Zalewski, a nad całością Kol. Aleutyna Kołos – Prezes Oddziału ZNP w Łomży.

Święto Edukacji Narodowej w Związku Nauczycielstwa Polskiego w Łomży

Zarząd Oddziału pon, 27 października 2014 14:00

"Są ludzie, którzy budzą w nas zrozumienie szeptem swojej mądrości…. Są ludzie, dzięki którym niebo jest piękniejsze …". To ludzie wykonujący prastary zawód – nauczyciele, ludzie, którzy od wieków rozświetlają umysły kolejnych pokoleń – tymi słowami Prezes Oddziału ZNP w Łomży Aleutyna Kołos powitała gości i członków Związku zaproszonych na uroczystość Dnia Edukacji Narodowej. Wśród nich byli: Pani Mirosława Kluczek – zastępca Prezydenta Miasta Łomży, Janusz Mieczkowski – przewodniczący Komisji Edukacji, Kultury i Dziedzictwa Kulturowego Rady Miejskiej w Łomży, Witold Wincenciak – Rektor Wyższej Szkoły Zawodowej Ochrony Zdrowia TWP, Jan Karczewski – emerytowany dyrektor Łomżyńskiego Oddziału TWP i wieloletni działacz ZNP oraz Emilian Kudyba – zastępca Powiatowego Lekarza Weterynarii w Łomży.

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej

Zarząd Oddziału śr, 15 października 2014 08:21

Zarząd Oddziału Związku Nauczycielstwa Polskiego w Łomży Życzy nauczycielom i wszystkim pracownikom oświaty, by Państwa praca była powołaniem dającym radość i spełnienie. Aby w każdym zwyczajnym dniu wśród wielu obowiązków znalazło się miejsce na radość i chwile przypomnienia o własnych marzeniach i planach. By nigdy nie zabrakło pasji i zaangażowania w pokonywaniu coraz to nowych wyzwań losu.

List prezesa ZNP z okazji Dnia Edukacji Narodowej

Zarząd Oddziału śr, 15 października 2014 08:14

Zawód nauczyciela nigdy nie przestanie mieć kluczowego znaczenia. Pracy nauczyciela i wychowawcy nie zastąpią popularne nowe technologie w edukacji. Więcej, jestem przekonany, że jest to zawód przyszłości!

ODDZIAŁOWA KONFERENCJA SPRAWOZDAWCZO-WYBORCZA DELEGATÓW ZNP W ŁOMŻY 06.06.2014 r.

Zarząd Oddziału śr, 30 lipca 2014 08:40

6 czerwca 2014 roku w Sali Konferencyjnej ZNP w Łomży odbyła się Oddziałowa Konferencja Sprawozdawczo-Wyborcza Delegatów. Rozpoczęto ją uroczyście hymnem Związkowym i wprowadzeniem sztandaru Oddziału. Tym razem członkami pocztu byli: Kol. Zbyszek Rutkowski, Dorota Żbikowska i Wioletta Chludzińska. Konferencję prowadzili Kol. Ewa Chludzińska i Kol. Wiesław Nowak. Nad jej prawidłowym przebiegiem czuwała Kol. Iraida Tarasiewicz – Prezes Okręgu Podlaskiego ZNP w Białymstoku i Kol. Małgorzata Kasperuk - członek Okręgowej Komisji Rewizyjnej ZNP w Białymstoku.

25 lat edukacji

Zarząd Oddziału śr, 04 czerwca 2014 23:01

4 czerwca 1989 roku odbyła się pierwsza tura wyborów parlamentarnych, w następstwie których doszło do olbrzymich przemian społeczno-politycznych nie tylko w Polsce, ale również w całej Europie Środkowo-Wschodniej. Jedną z miar sukcesów, jakie stały się udziałem Polaków w ciągu 25 lat wolności, jest poziom wykształcenia.

Co się stało ze 100 mln zł dla bezrobotnych nauczycieli?

Zarząd Oddziału cz, 22 maja 2014 18:12

Konferencja prasowa prezesa ZNP (22.05.2014)

Opinia BAS w sprawie ZFŚS dla emerytowanych nauczycieli z placówek opiekuńczo-wychowawczych

Zarząd Oddziału pt, 16 maja 2014 23:22

Odpis na ZFŚS dla emerytowanych nauczycieli - byłych pracowników placówek opiekuńczo-wychowawczych powinien być naliczany według zasad określonych w Karcie Nauczyciela - twierdzą prawnicy z Biura Analiz Sejmowych w opinii prawnej przygotowanej dla posła Artura Ostrowskiego.

Za dobre oceny wyższe płace

Zarząd Oddziału wt, 13 maja 2014 16:57

Wniosek ZNP do premiera Związek Nauczycielstwa Polskiego wystąpił dzisiaj (13.05.2014) do premiera Donalda Tuska z wnioskiem „o podjęcie działań w celu zagwarantowania w roku 2015 podwyżki wynagrodzeń nauczycieli”.

Życzenia dla Bibliotekarzy

Zarząd Oddziału cz, 08 maja 2014 09:49

Z okazji rozpoczynającego się dziś Tygodnia Bibliotek, oraz tradycyjnie obchodzonego w dniu 8 maja - Dnia Bibliotekarza

Gratulujemy nauczycielom!

Zarząd Oddziału cz, 08 maja 2014 09:20

Polska zajęła wysokie 10. miejsce w prestiżowym rankingu edukacyjnym - Krzywa nauczania (The Learning Curve).

Dwie „Szkoły z Tradycją”

Zarząd Oddziału pt, 02 maja 2014 09:43

PROSIMY O WSPARCIE!!! W marcu 2014r. Fundacja „Od pokoleń dla pokoleń” ogłosiła internetowy konkurs „Szkoła z Tradycją” skierowany do szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych, kultywujących lub tworzących tradycję szkolną i lokalną, związaną ze szkołą, wspólnotą lokalną, regionem i krajem. Konkurs promuje te elementy kształcenia i wychowana młodzieży, które zaowocują obywatelskim, kreatywnym, odpowiedzialnym stosunkiem do otaczającej nas rzeczywistości. Patronat nad konkursem sprawuje Marszałek Senatu RP Bogdan Borusewicz.

Uchwała Nr 14/2014 Prezydium Zarządu Głównego ZNP z dnia 28 kwietnia 2014 r.

Zarząd Oddziału pon, 28 kwietnia 2014 14:09

w sprawie Ogólnopolskiej Akcji Protestacyjnej ZNP „Dość tego!”

II Otwarty Turniej Brydża SLD

Zarząd Oddziału nie, 27 kwietnia 2014 18:53

W dniu 27 kwietnia 2014 roku w siedzibie Związku Nauczycielstwa Polskiego w Łomży już po raz drugi odbyły się zmagania pasjonatów gry w brydża, czyli II Otwarty Turniej Brydża Sportowego o Puchar Przewodniczącego Rady Powiatowej SLD w Łomży. Organizatorem turnieju była Rada Powiatowa SLD w Łomży i Oddział ZNP w Łomży.

ŻYCZENIA WIELKANOCNE

Zarząd Oddziału pt, 18 kwietnia 2014 12:09

„CHOCHLIKI” ze Sławca docenione OSKAREM KURPIOWSKIM!!!

Zarząd Oddziału pon, 14 kwietnia 2014 17:15

Na wniosek Zarządu Ogniska Związku Nauczycielstwa Polskiego Gminy Nowogród Kapituła Nagrody Prezesa Związku Kurpiów, przyznała „CHOCHLIKOM” KURPIKA 2013 w kategorii Edukacja Regionalna. 7 kwietnia 2014r. w Ostrołęckim Centrum Kultury odbyła się XIII GALA wręczania KURPIKÓW.

KONDOLENCJE

Zarząd Oddziału pon, 14 kwietnia 2014 16:41

Drogiemu koledze Zbigniewowi Gawrychowi, wyrazy głębokiego żalu i współczucia z powodu śmierci KOCHANEJ MAMY składają koleżanki i koledzy z Ogniska ZNP Szkoły Podstawowej nr 9 w Łomży, Szkoły Podstawowej im. Hanki Bielickiej w Sławcu oraz Zarząd Oddziału ZNP w Łomży

« · «« · 1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · »» · »
 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę