Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 30 maja 2023 napisz DONOS@

Dwie „Szkoły z Tradycją”

PROSIMY O WSPARCIE!!! W marcu 2014r. Fundacja „Od pokoleń dla pokoleń” ogłosiła internetowy konkurs „Szkoła z Tradycją” skierowany do szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych, kultywujących lub tworzących tradycję szkolną i lokalną, związaną ze szkołą, wspólnotą lokalną, regionem i krajem. Konkurs promuje te elementy kształcenia i wychowana młodzieży, które zaowocują obywatelskim, kreatywnym, odpowiedzialnym stosunkiem do otaczającej nas rzeczywistości. Patronat nad konkursem sprawuje Marszałek Senatu RP Bogdan Borusewicz.

Do finałowej dziesiątki zakwalifikują się szkoły, które zdobędą największą liczbę głosów w głosowaniu internautów. Głosowanie trwa do 30 maja.

Tylko dwie szkoły z naszego rejonu zgłosiły swoje projekty do „Szkoły z Tradycją”. Szkoła Podstawowa w Sławcu z projektem „Tradycja to nasze dziedzictwo- Hej kolęda, kolęda”, którego celem jest propagowanie kultury i sztuki regionu oraz promocja małej ojczyzny oraz Szkoła Podstawowa nr 2 w Łomży z projektem „Uczymy pamiętać”, którego realizacja stwarza okazję do zaszczepienia młodemu pokoleniu pamięci o tragicznej historii Polski widzianej przez pryzmat losów konkretnych ludzi.

Obie szkoły postanowiły połączyć siły i wspólnie starają się o finał. W związku z tym zwracają się do całej społeczności łomżyńskiej i powiatu łomżyńskiego, do wszystkich sympatyków i przyjaciół o głosowanie na swoje projekty.

Głosować można codziennie /do 30 maja/. Wystarczy wejść na stronę projektu

Szkoły Podstawowej nr 2 im. Władysława Broniewskiego w Łomży

LINK - http://szkolaztradycja.org/projekty/uczymy-pamietac.html

lub

Szkoły Podstawowej im. Hanki Bielickiej w Sławcu

LINK - http://szkolaztradycja.org/projekty/tradycja-to-nasze-dziedzictwo-hej-koleda-koleda.html

Kliknąć „ZAGŁOSUJ”, pojawi się okienko do głosowania, wpisać swój e-mail, przepisać tekst zabezpieczający i ponownie kliknąć „ZAGŁOSUJ”. Aby głos był w pełni zaakceptowany należy go potwierdzić otwierając swoją pocztę i klikając na link przysłany przez fundację. Jeśli mamy profil na Facebook to w okienku zagłosuj klikamy „Zagłosuj z Facebook”.

Projekty wyżej wspomnianych szkół promują nasz region w kraju i aby mogły być poddane ocenie szacownej kapituły konkursu muszą mieć wsparcie w naszej społeczności. Zapraszamy serdecznie wszystkich sympatyków i przyjaciół do codziennego głosowania.

PROSIMY O WSPARCIE!!!

B.Danowska

Dodał: JS

 

Zarząd Oddziału
pt, 02 maja 2014 09:43
Data ostatniej edycji: pt, 02 maja 2014 10:01:07

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę