Przejdź do treści Przejdź do menu
środka, 27 września 2023 napisz DONOS@

Święta, święta ….. czas kolędowania ......

Nawiązując do corocznej tradycji Bożonarodzeniowych spotkań Zarządu Oddziału i prezesów ognisk ZNP w Łomży 11 grudnia 2014 r. odbyła się oddziałowa wigilia.

Przybyli na nią także członkowie Oddziałowej Komisji Rewizyjnej i przedstawiciele Klubu Młodego Nauczyciela oraz przedstawicielki Sekcji Emerytów i Rencistów. Uroczysty nastrój i radość wniosły dzieci z Przedszkola Publicznego Nr 9 w Łomży, które pod bacznym okiem pań wychowawczyń zaprezentowały jasełka.

Spotkanie opłatkowe było także okazją do podsumowań kończącego się roku (a wydarzeń i spraw było niemało!), które informacyjnie przedstawiła Kol. Prezes Aleutyna Kołos.

Po części oficjalnej wszyscy dzielili się opłatkiem, życząc sobie radości, zdrowia i spokoju na święta oraz spełnienia planów i zamierzeń w Nowym Roku. Gwarno było przy naszym związkowym stole, na którym piętrzyły się wigilijne potrawy i owoce, w wokół pachniała choinka i snuły się melodie kolęd.

Cicha noc roztoczyła swój czar…….

Ewa Chludzińska

 

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Zarząd Oddziału
pt, 19 grudnia 2014 01:31
Data ostatniej edycji: pt, 19 grudnia 2014 01:45:58

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę