Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 01 października 2023 napisz DONOS@

II Otwarty Turniej Brydża SLD

W dniu 27 kwietnia 2014 roku w siedzibie Związku Nauczycielstwa Polskiego w Łomży już po raz drugi odbyły się zmagania pasjonatów gry w brydża, czyli II Otwarty Turniej Brydża Sportowego o Puchar Przewodniczącego Rady Powiatowej SLD w Łomży. Organizatorem turnieju była Rada Powiatowa SLD w Łomży i Oddział ZNP w Łomży.

Zmagania turniejowe odbyły się tradycyjnie w Sali Konferencyjnej ZNP na ul. Sadowej 2. O godz. 10.00 przy stolikach zasiadło 22 graczy z Łomży i Zambrowa. Zebranych powitała Aleutyna Kołos - Prezes Oddziału ZNP wraz z Zenonem Żyjewskim – Przewodniczącym Rady Powiatowej SLD w Łomży. Udziałem w Turnieju graczy zaszczycił Prof. Tadeusz Iwiński, który zagrał w parze z Adamem Myśliwcem – przewodniczącym Oddziałowej Sekcji Brydża Sportowego. Wśród zaproszonych gości  był Robert Łada -  radny Sejmiku Województwa Podlaskiego oraz członkowie i sympatycy partii. Zwycięzcy zostali uhonorowani  dyplomami i pucharami, które wręczali organizatorzy i goście.

I miejsce zajęła para Tadeusz Iwiński i Adam Myśliwiec, na II pozycji uplasowali się Adam Chmielewski i Wiesław Sienkiewicz, na III - Mieczysław Małkowski i  Zbigniew Randzio.

Prof. T. Iwiński jako gość specjalny otrzymał publikację „ZNP na ziemi łomżyńskiej” i pamiątkową koszulkę  z nadrukiem „ZNP ŁOMŻA”.

W trakcie turnieju na sportowców czekały pyszne przekąski przygotowane przez koleżanki z Oddziału ZNP i Magdalenę Wdziękońską – sekretarza Rady Powiatowej SLD w Łomży.

Dodał: JS

 

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Zarząd Oddziału
nie, 27 kwietnia 2014 18:53
Data ostatniej edycji: nie, 27 kwietnia 2014 19:04:57

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę