Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 26 maja 2022 napisz DONOS@

ZWIĄZEK NAUCZYCIELSTWA POLSKIEGO
Zarząd Oddziału w Łomży
ul. Sadowa 2
tel/fax. (86) 216-51-94
e-mail: oddzial-lomza@znp.edu.pl

I NAUCZYCIELSKI RAJD ROWEROWY ZNP

Zarząd Oddziału cz, 12 września 2013 07:22

Zarząd Oddziału Związku Nauczycielstwa Polskiego w Łomży zaprasza na I NAUCZYCIELSKI RAJD ROWEROWY ZNP.

V JESIENNE FORUM BIBLIOTEKARZY

Zarząd Oddziału wt, 10 września 2013 18:46

Zarząd Oddziału Związku Nauczycielsktwa Polskiego i Sekcja Bibliotekarska zapraszają na:

UWAGA!!! Ogólnopolskie dni protestu!!!

Zarząd Oddziału cz, 05 września 2013 20:20

Główne przyczyny akcji protestacyjnej to pogarszające się warunki życia pracowników i ich rodzin, duże bezrobocie, masowe zamykanie szkół, źle funkcjonujący system opieki zdrowotnej, pogarszające się funkcjonowanie systemu emerytalnego, antypracownicze zmiany w Kodeksie Pracy.

Dołącz do nas!!!

Zarząd Oddziału śr, 04 września 2013 17:05

Dlaczego warto wstąpić do ZNP? Jesteśmy najstarszą w Polsce organizacją związkową działającą od ponad 100 lat. Skupiamy w swoich szeregach nauczycieli i innych pracowników polskiej oświaty. Naszym statutowym zadaniem jest stać na straży dobra polskiej oświaty i interesów zatrudnionych w niej pracowników.

List ZNP do minister edukacji w sprawie podwyżek w 2014 r.

Zarząd Oddziału śr, 04 września 2013 15:38

Warszawa, 2013-09-04 Pani Krystyna Szumilas Minister Edukacji Narodowej

Przed pierwszym dzwonkiem

Zarząd Oddziału pon, 02 września 2013 13:46

Konferencja prasowa ZNP 2 września 2013 r. odbyła się w Zarządzie Głównym ZNP konferencja prasowa prezesa Związku Sławomira Broniarza. Szef Związku mówił m.in. o sytuacji nauczycieli, resortowym programie wsparcia pedagogów oraz o daleko idących propozycjach zmian w ustawie o systemie oświaty. Odniósł się także do artykułu „Polska szkoła niszczy dzieci” (2.09.2013 „Rzeczpospolita”).

List Prezesa ZNP z okazji rozpoczęcia nowego roku szkolnego

Zarząd Oddziału pt, 30 sierpnia 2013 18:36

Warszawa, 30 sierpnia 2013 r. Szanowni Państwo! Wszystko zaczyna się od dobrego nauczyciela: nauka alfabetu, odkrywanie świata, poznawanie innych ludzi i kultur, poszukiwanie nowych rozwiązań. Dziś, dzięki nowym technologiom edukacja jest niemal wszechobecna. Tylko najpopularniejsza wyszukiwarka internetowa wyświetla prawie dwa miliardy stron na całym świecie poświęconych edukacji. Ale niekwestionowanymi przewodnikami po tym świecie byli, są i będą nauczyciele.

Zapraszamy do udziału w projekcie unijnym pt. „Czas na liceum 2!”

Zarząd Oddziału pon, 26 sierpnia 2013 17:20

Uprzejmie informujemy, iż w lipcu br. rozpoczął się nabór uczestników do projektu pt. „Czas na liceum 2!” realizowanego przez Stowarzyszenie Inicjatyw Gospodarczych i Edukacyjnych im. Karola Adamieckiego Oddział w Ostrołęce w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki

Zapraszamy do udziału w projekcie unijnym pt. „Czas na liceum!”

Zarząd Oddziału pon, 26 sierpnia 2013 17:12

Uprzejmie informujemy, iż w lipcu br. rozpoczął się nabór uczestników do projektu pt. „Czas na liceum!” realizowanego przez Stowarzyszenie Inicjatyw Gospodarczych i Edukacyjnych im. Karola Adamieckiego Oddział w Ostrołęce w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.

Przedszkole dla każdego dziecka

Zarząd Oddziału nie, 04 sierpnia 2013 19:21

W Niemczech jest żłobek dla każdego dziecka, a u nas od trzech lat czeka w „sejmowej zamrażarce” obywatelski projekt ZNP

Założenia do projektu ustawy o zmianie ustawy Karta Nauczyciela

Zarząd Oddziału śr, 31 lipca 2013 14:32

23 lipca br. Rada Ministrów przyjęła założenia do projektu ustawy o zmianie ustawy Karta Nauczyciela oraz niektórych innych ustaw, przedłożone przez ministra edukacji narodowej.

SŁAWIEC PAMIĘTAMY!!!

Zarząd Oddziału so, 27 lipca 2013 10:50

We wtorek 23 lipca 2013 roku członkowie Zarządu Związku Nauczycielstwa Polskiego w Łomży oraz gminy Nowogród, dyrekcja i nauczyciele Szkoły Podstawowej im. Hanki Bielickiej w Sławcu, przedstawiciele Urzędu Miejskiego i Rady Miejskiej w Nowogrodzie, a także mieszkańcy Sławca złożyli kwiaty i zapalili znicze na grobie pomordowanych przez hitlerowców mieszkańców Ziemi Łomżyńskiej /23.07.1943 rok/. W ten sposób uczczono 70 rocznicę mordu i oddano hołd ofiarom.

Skandal! Posłowe PO odrzucili obywatelski projekt Przedszkole dla każdego dziecka

Zarząd Oddziału so, 27 lipca 2013 10:43

24 lipca br. odbyło się posiedzenie sejmowej Podkomisji nadzwyczajnej do rozpatrzenia obywatelskiego projektu ustawy o zmianie ustawy o systemie oświaty oraz ustawy o dochodach jednostek samorządu terytorialnego (druk nr 21). Jest to obywatelska inicjatywa "Przedszkole dla każdego dziecka", pod którą Związek Nauczycielstwa Polskiego dwukrotnie zebrał blisko 200 tys. podpisów.

KONDOLENCJE

Zarząd Oddziału pt, 26 lipca 2013 09:12

Drogiemu koledze Januszowi Mieczkowskiemu, wyrazy głębokiego żalu i współczucia z powodu śmierci KOCHANEJ MAMY składają koleżanki i koledzy z Ogniska ZNP ZSZ ZDZ w Łomży oraz Zarząd Oddziału ZNP w Łomży.

KONDOLENCJE

Zarząd Oddziału pt, 26 lipca 2013 09:09

Drogiej koleżance Grażynie Mieczkowskiej, wyrazy głębokiego żalu i współczucia z powodu śmierci TEŚCIOWEJ, składają koleżanki i koledzy z Ogniska ZNP w II Liceum Ogólnokształcącym im. Marii Konopnickiej w Łomży oraz Zarząd Oddziału ZNP w Łomży.

TRYBUNAŁ KONSTYTUCYJNY: Dodatek uzupełniający zgodny z Konstytucją

Zarząd Oddziału wt, 16 lipca 2013 18:35

Na rozprawie w dniu 16 lipca br., Trybunał Konstytucyjny uznał, że przepis ustawy Karta Nauczyciela, zobowiązujący samorządy do wypłacania nauczycielom jednorazowych dodatków uzupełniających, jest zgodny z Konstytucją RP.

Partnerstwo dla Oświaty!!! Nauczycielska Agencja Ubezpieczeniowa SA

Zarząd Oddziału cz, 11 lipca 2013 21:20

Wychodząc naprzeciw potrzebom środowiska oświaty przygotowaliśmy program Partnerstwo dla Oświaty – jedyny tego typu program na rynku. Do udziału w programie zapraszamy Jednostki Samorządu Terytorialnego i Szkoły, które zostając jednym z Partnerów, zyskują możliwość otrzymania dodatkowych funduszy na działalność oświatową. Misją Partnerstwa dla Oświaty jest podnoszenie jakości kształcenia w lokalnych społecznościach poprzez udostępnienie dodatkowych funduszy na działalność oświatową.

Zmarł Mieczysław Jarząbek.

Zarząd Oddziału wt, 18 czerwca 2013 17:32

Z wielkim smutkiem żegnamy ŚP Mieczysława Jarząbka. Pozostanie On w naszej pamięci jako nauczyciel, dyrektor, wieloletni członek i zasłużony działacz Związku Nauczycielstwa Polskiego, a także społecznik niezwykle zaangażowany w sprawy oświaty oraz człowiek wielu pasji.

VIII TURNIEJ BRYDŻA SPORTOWEGO – 2013

Zarząd Oddziału cz, 23 maja 2013 17:44

WANDA I TADEUSZ WAŁKUSCY ZARZĄD ODDZIAŁU ZWIĄZKU NAUCZYCIELSTWA POLSKIEGO w ŁOMŻY ORAZ ODDZIAŁOWA SEKCJA BRYDŻA SPORTOWEGO w ŁOMŻY

KONDOLENCJE

Zarząd Oddziału pt, 10 maja 2013 16:41

Drogiej koleżance Elżbiecie Polakowskiej, wyrazy głębokiego żalu i współczucia z powodu śmierci TEŚCIA, składają koleżanki i koledzy z Ogniska ZNP Szkoły Podstawowej nr 4 w Łomży oraz Zarząd Oddziału ZNP w Łomży.

« · «« · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · 11 · 12 · 13 · 14 · »» · »
 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę