Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 03 października 2023 napisz DONOS@

Gratulujemy nauczycielom!

Polska zajęła wysokie 10. miejsce w prestiżowym rankingu edukacyjnym - Krzywa nauczania (The Learning Curve).

Raport, przygotowywany przez firmę Pearson, opiera się m.in. na wynikach trzech uznanych, międzynarodowych badań edukacyjnych: PIRLS, TIMSS oraz PISA.

- Dziś już możemy być pewni - z wysokiego 14. miejsca awansowaliśmy na 10. na świecie i 5. w Europie. Przed nami tacy edukacyjni giganci jak Korea Południowa (1.) i Finlandia (5.). Ale za nami m.in.: Francja (23.), Hiszpania (29.), Niemcy (12.) i wszyscy pozostali nasi sąsiedzi – pisze dziś (8.05.2014) „Gazeta Wyborcza”.

- Cieszmy się z tych wyników. Okazuje się, że za granicą bardziej doceniają nasze edukacyjne osiągnięcia niż w kraju, gdzie wszyscy tylko krytykują Kartę Nauczyciela. Tymczasem to właśnie dzięki obecnemu statusowi zawodowemu, jaki zapewnia Karta, nauczyciele mają dobre warunki do kreatywnej pracy.

Gratuluję wszystkim pedagogom! Jesteście świetni!

– komentuje Sławomir Broniarz, prezes ZNP.

 

 

Dodał: JS

 

Zarząd Oddziału
cz, 08 maja 2014 09:20
Data ostatniej edycji: cz, 08 maja 2014 09:34:24

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę