Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 13 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Już XII Wojewódzki Turniej Brydża Sportowego Nauczycieli w ZNP

Jesienne brydżowe spotkania nauczycieli na stałe wpisały się w kalendarz imprez sportowych organizowanych przez Zarząd Oddziału i Sekcję Brydża Sportowego Związku Nauczycielstwa Polskiego w Łomży. W dniu 26 października 2014 roku odbył się już XII Wojewódzki Turniej Brydża Sportowego Nauczycieli, w którym wzięło udział 13 par graczy z województwa podlaskiego i mazowieckiego. Zawodnikiem szczególnym był Pan Piotr Latała – Prezes Podlaskiego Związku Brydża Sportowego. Nad prawidłowym przebiegiem turnieju czuwał doświadczony sędzia Pan Grzegorz Zalewski, a nad całością Kol. Aleutyna Kołos – Prezes Oddziału ZNP w Łomży.

 

Zmagania turniejowe obfitowały w emocje, towarzyszyły im szlemy, liczne kontry rekontry oraz długie dyskusje w kuluarach w tracie przerw przeznaczonych na kawę i herbatę. Na zakończenie zwycięskim parom wręczono dyplomy i nagrody ufundowane przez Zarząd Oddziału ZNP w Łomży przy finansowym wsparciu Zarządu Okręgu Podlaskiego ZNP w Białymstoku. I miejsce zajęli reprezentanci Łomży – Adam Chmielewski i Wiesław Sienkiewicz, II - Piotr Latała i Kazimierz Kłosiński, na III pozycji uplasowali się Adam Myśliwiec i Włodzimierz Królak.

Nagrody otrzymała także para, która zajęła czwartą pozycję, tj. małżeństwo Jolanta i Lech Liberadzcy. Szczególnymi brawami i upominkiem nagrodzono Pana Romana Święckiego – najstarszego brydżystę uczestniczącego w rozgrywkach oraz jego partnera turniejowego Romana Święckiego.

Emocje opadły dopiero przy pikantnym kociołku myśliwego, gdy wszyscy uczestnicy turnieju zasiedli przy wspólnym stole.

 

Ewa Chludzińska

 

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Zarząd Oddziału
pon, 27 października 2014 14:05
Data ostatniej edycji: wt, 28 października 2014 11:59:22

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę