Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 25 września 2023 napisz DONOS@
źródło: radio.bialystok.pl

Do Łomży przyjechał pociąg pasażerski prowadzony przez lokomotywę wybudowaną w latach 70. XX wieku

Główne zdjęcie
Fot. Paweł Wądołowski / Radio Białystok

To była okazja dla miłośników kolei. W niedzielę (16.04) o 14:00 do Łomży przyjechał pociąg pasażerski prowadzony przez lokomotywę SU42 wybudowaną w latach 70. XX wieku.

Skład wyjechał z Ostrołęki i zatrzymał się w Łomży na wysokości dworca autobusowego. Pociąg wyjechał też na krótką trasę do Śniadowa i wrócił z powrotem do Łomży. Jak podkreślają organizatorzy tych przejazdów, jest to podróż sentymentalna na trasach, gdzie przewozy pasażerskie nie kursują od wielu lat. 

W Łomży regularne kursy pasażerskie są zawieszone od 30 lat. Ostatni taki pociąg odjechał z łomżyńskiej stacji 31 mara 1993 roku o 21:30. Był to skład relacji Łomża-Ostrołęka.

https://www.radio.bialystok.pl/wiadomosci/index/id/225453

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę