Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 17 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Poczekają na magisterki

Zarząd Główny Towarzystwa Przyjaciół Ziemi Łomżyńskiej przedłuża do 15 grudnia termin nadsyłania prac w piątej już edycji konkursu na prace magisterskie oraz dyplomowe, poświęcone Łomży i regionowi łomżyńskiemu.

Organizatorom zależy na uzyskaniu prac obronionych w latach 2002-2005 oraz do 30 października 2006 roku, na wszystkich typach uczelni wyższych w całym kraju. Nie ograniczamy zakresu tematycznego, zastrzegając sobie możliwość podziału na historyczne i traktujące o współczesności.
Oceny merytorycznej dokona jury powołane przez Zarząd Główny TPZŁ, pod przewodnictwem prof. dr. hab.Adama Dobrońskiego z Uniwersytetu w Białymstoku.
Autorzy i opiekunowie naukowi wszystkich nadesłanych prac otrzymają pamiątkowe dyplomy. Autorom najlepszych prac zostaną przyznane nagrody i wyróżnienia.
Termin nadsyłania prac pod adresem Zarządu Głównego Towarzystwa Przyjaciół Ziemi Łomżyńskiej (18-400 Łomża, ul. Polowa 22) upływa 15 grudnia 2005 roku, a spotkanie laureatów przewidujemy w styczniu lub na początku lutego przyszłego roku.

Prace nadesłane na konkurs przechodzą na własność TPZŁ. W przypadku druku całości lub fragmentów oraz wdrożeń praktycznych konieczna będzie zgoda autora i określenie warunków wynikających z ochrony praw autorskich.

Szczegółowe informacje uzyskać można w Oddziale TPZŁ w Białymstoku (Jan Borawski, tel. 0 606 216 786). Prosimy także o kontakt z Zarządem Głównym TPZŁ w Łomży, tel. 086 216 2833.

 
Zobacz także
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę