Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 21 marca 2023 napisz DONOS@

Piłkarzom ŁKS-u Łomża do awansu do trzeciej ligi brakuje punktu

Już tylko jednego punktu brakuje łomżyńskiej jedenastce do awansu do III Ligi Piłki Nożnej. Zawodnicy ŁKSu i kibice przyszły awans mogli świętować już w ten weekend, ale zabrokło piłkarzom Hetmana Białystok nieco zabrakóo szczęścia. Łomżanie - podopieczni Tadeusza Gaszyńskiego - w sobotę na własnym boisku pokonali 4:1 Supraślankę. Gdyby Hetman wygrał z Wigrami bylibyśmy już w III lidze. Niestety mecz pomiędzy Hetmanem Białystok a Wigrami Suwałki zakończył się remisem 1 : 1 choć obie bramki strzelili zawodnicy z Białegostoku.

Pojedynek lidera z Supraślanką przebiegał pod dyktando łomżan. (opis meczu)

Łomżanie z niecierpliwością czekali na wieści z Suwałk, gdzie Wigry podejmowały Hetmana Białystok. W przypadku porażki Wigier łomżanie już w tej kolejce zapewniliby sobie - na cztery kolejki przed końcem sezonu - awans trzecioligowy.
W Suwałkach padł jednak remis 1:1 (...)

Łomżanie za zwycięstwo nad Supraslanka do tabeli dopisują sobie 3 punkty, a kolejni w tabeli zawodnicy Wigier tylko jeden (za remis z Hetmanem). Dziś przewaga łomżan na zawodnikami z Suwałk wynosi już 12 punktów.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę