Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 08 czerwca 2023 napisz DONOS@

ŁKS Łomża 4-1 Supraślanka Supraśl

W 22 kolejce piłkarskiej IV ligi ŁKS pewnie pokonał zespół Supraślanki Supraśl 4-1. Mecz rozpoczął się od ataku gości. Już w 5 minucie spotkania Pieczywek zastępujący w tym meczu Boguskiego znajduje się w sutuacji sam na sam ale bramkarz pewnie wyłapał piłkę. Kibice długo nie musieli czekać na więcej sytyuacji. Trzy minuty później jest już 1-0 po przepięknym strzale Sawki zza pola karnego.

Po tej bramce nasi piłkarze starali się uspokoić grę, jednak dalej konsekwentnie atakowali bramkę Supraślanki. W okolicach 22 minuty piłkę dostał Chrobot, wyczekał i zza pola karnego przepięknym "rogalem" umieścił piłkę w okienku. Bramkarz gości bez szans. Do przerwy wynik oraz obraz gry już nie zmienił się. Na początku drugiej połowy piłkarze z Supraśla faulują naszego zawodnika, a sędzia dyktuje rzut wolny. Do piłki podchodzi Chrobot, oddaje strzał na bramkę i piłkę przy słupku wybija Bołtuć. W 70 minucie jest 2-1. Piłkarz Supraślanki zostaje dobrze obsłużony i jest sam na sam z broniącym w tym spotkaniu Salikiem i lekkim strzałem umieszcza piłkę w bramce. Piłkarze ŁKS-u podrażnieni stratą bramki rzucili się do ataku. 15 minut po stracie bramki, Galińskiemu piłkę wykłada Szugzda i po jego strzale bramkarz wybija piłkę na róg. Rzut rożny został wykonany piłka zmierzała do rąk bramkarza gości, który... wbija ją do własnej bramki. Jest 3-1 dla ŁKS-u. Wynik meczu ustala Pieczywek, który w 90 minucie lobuje bramkarza. Tak więc ŁKS wygrywa kolejny mecz i od upragnionego awansu dzielą go tylko 3 pkt (nieznany jest jeszcze wynik meczu WIgry - Hetman). Warto również wspomnieć, że na tym meczu debiutuje nasza nowa flaga - "Duma Miasta".

Bramki dla ŁKS: 8. Sawko, 22. Chrobot, 80. Bołtuć (sam.), 90. Pieczywek

ŁKS: Salik, Kamiński, Kowalski, Galiński, Tomaszewski, Lis, Chrobot, Sawko, Maćkowski, Szugzda, Pieczywek
Supraślanka: Bołtuć, Aleksiejczuk, Jurczak, Lewończuk, Wiśniewski, Czaplejewicz, Joszczyk, Waluk, Wdzełowski, Tomar, Niedziewski

Źródło: www.lks.lomza.tk

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę