Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 09 maja 2021 napisz DONOS@

Crazy Twisting Group - wicemistrzami Europy wschodniej

Główne zdjęcie
Crazy Twisting Group

Formacja Crazy Twisting Group działająca przy Miejskim Domu Kultury - Domu Środowisk Twórczych w Łomży odniosła kolejny sukces! 1 lipca w Szczecinie wytańczyła drugie miejsce na Mistrzostwach Europy „Battle Of The Year Nord East Europe 2006”.


Warto podkreślić, że był to debiut łomżyńskiej formacji w tych prestiżowych mistrzostwach. W zawodach wzięło udział siedemnaście najlepszych  formacji z Europy Wschodniej m.in. z Polski, Łotwy, Estonii, Słowacji, Czech i Litwy. Zawody wygrała łotewska formacja Camelot.

Relacja z imprezy zostanie wyemitowana niedługo w VIVA POLSKA.

Pokrewne (tag): mistrz

 
Zobacz także
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę