Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 19 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Wniosek złożony

Działacze ŁKS-u złożyli do Polskiego Związku Piłki Nożnej wniosek o przyznanie klubowi drugoligowej licencji. Dopiero dziś rano zarząd klubu zdecydował się ten wniosek zawieźć. Złożony przez ŁKS wniosek nie jest kompletny. Zarząd ma czas do 7 lipca na jego uzupełnienie.

Tomasz Twarowski kompletuje wniosek do PZPNu
Tomasz Twarowski kompletuje wniosek do PZPNu
Jak podkreśla Maciej Zajkowski członek zarządu ŁKS-u – druga liga w Łomży jest ryzykiem, ale warto to ryzyko podjąć.

- Padły dobre deklaracje ze strony miasta i dlatego jesteśmy przekonani, że warto podjęć trochę ryzyka. Mamy jeszcze trochę czasu do rozgrywek, i to jest czas na to aby do końca znaleźć finansowanie klubu i poukładać to wszystko co jest jeszcze do zrobienia – mówi Zajkowski.
Przypomnijmy wczoraj wieczorem Józef Babiel zapowiedział, że prezydent miasta Jerzy Brzeziński zobowiązał się do pokrywania wszelkich kosztów związanych z finansowaniem wyjazdów łomżyńskiej drużyny na drugoligowe rozgrywki.
Problemów z jakimi muszą uporać się jeszcze działa ŁKS-u jest sporo. To przede wszystkim zapewnienie finansowania i dojście do porozumienia z piłkarzami. Przypomnijmy połowie z nich dziś wygasają kontrakty z klubem, a reszta chciała je wczoraj rozwiązać.

Jak podkreśla Zajkowski dziś po południu zarząd klubu spotyka się z radą drużyny by wszelkie problemy wyjaśnić.

Jeśli dojdzie do drugoligowych rozgrywek w Łomży kibice na pierwszy mecz będą mogli się wybrać już 29 lipca. Na prośbę Zagłębia Sosnowiec ŁKS zgodził się aby mecz pomiędzy obu drużynami odbył się na stadionie w Łomży, a nie jak wyznaczył PZPN w Sosnowcu.


przecztytaj koniecznie: Cień szansy

 


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę