Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 22 czerwca 2024 napisz DONOS@

Sukces Debiutantów

W VIII Ogólnopolskim Turnieju Tańca w Grajewie, który odbył się 11 czerwca 2006r. wzięły udział trzy grupy taneczne działające w MDK-DśT. Kolejny sukces w swojej karierze odniosła formacja TWIST , która mimo dużej konkurencji (17 grup) zajęła III miejsce w kategorii wiekowej od 17-21 lat.

Pochwalić osiągnięciami mogą się również dwie młodsze grupy debiutujące na scenie- „Skrecz” i „Plastik Squod”. W kategorii wiekowej od 13-16 lat III miejsce wytańczyła grupa „Skrecz” a wyróżnienie otrzymał - „Plastic Squad”.

 
Zobacz także
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę