Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 05 marca 2021 napisz DONOS@

Studio Piosenki PopArt podbija Warszawę

Młodzi łomżyńscy piosenkarze zgarnęli niemal komplet nagród podczas odbywającego się w warszawskiej „Doroszkarni” Konkursu Piosenki Jacka Cygana. Konkurs był eliminacją Festiwalu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej, a Łomżę reprezentowała na nim dziewięcioosobowa grupa Studia Piosenki PopArt.

jury
jury
Marcin Wincenciak, Tomasz Wiśniewski, Radek Pietrzak i Łukasz Lipski
Marcin Wincenciak, Tomasz Wiśniewski, Radek Pietrzak i Łukasz Lipski
Marcin Wincenciak i Weronika Chaberek
Marcin Wincenciak i Weronika Chaberek
Łomżanie bezkonkurencyjni byli w kategorii szkół podstawowych. Indywidualnie jako solista pierwszą nagrodę zdobył Łukasz Lipski. W kategorii zespołów i duetów było jeszcze lepiej. „Kwartet męski” czyli zespół w składzie Marcin Wincenciak, Tomasz Wiśniewski, Radek Pietrzak i Łukasz Lipski zdobył pierwsze miejsce, a duet Weronika Chaberek i Marcin Wincenciak wyróżnienie.
Wśród licealistów Justyna Chaberek zdobyła II nagrodę, ale w tej kategorii jury pierwszej nagrody nie przyznało.

Dodajmy, że Studio Piosenki PopArt, którego opiekunem jest Bernard Karwowski zadebiutowało w listopadzie 1995 roku. Najnowszy repertuar – na który składają się nieśmiertelne przeboje rock & rolla - cieszy się dużym zainteresowaniem widzów i uznaniem specjalistów...

W najbliższych planach koncertowych Studia Piosenki PopArt jest oncert na przywitania lata. Póki co opiekun grupy Bernard Karowski nie chce zdradzać. Mówi, że będzie głośno, gorąco i rock & rollowo...
210204100642.gif

 
Zobacz także
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę