Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 13 czerwca 2024 napisz DONOS@

Pogryzienie dziecka na placu zabaw

Główne zdjęcie
Zdjęcie ilustracyjne

W sobotę na placu zabaw w Srebrowie dziecko zostało pogryzione przez psa – albo przez psy, których było tam trzy.

Oficer dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Łomży otrzymał w sobotę o godzinie 18.15 zgłoszenie, że w Srebrowie na placu zabaw 6-letnia dziewczynka została pogryziona przez psy. Kiedy na miejsce przybyli policjanci, dziecka na placu zabaw nie było, ponieważ zabrała je karetka Pogotowia Ratunkowego do szpitala. 

- Trzy psy należały do jednego właściciela – informuje aspirant Karolina Wojciekian z KMP w Łomży. - Jesteśmy w trakcie ustalania, czy zaatakowały dziecko trzy psy, dwa czy jeden. Na miejscu wydarzenia pojawił się również lekarz weterynarii, żeby ustalić, czy psy były zaszczepione.

 

Na razie Policja nie podaje dodatkowych szczegółów, w jakich okolicznościach 3 psy ze Srebrowa pojawiły się na placu zabaw i czy były dopilnowane, tak że mogły pogryźć dziewczynkę. W opinii innej osoby, wiedzącej o tym niebezpiecznym wydarzeniu, dziecko mogło samo wejść na posesję właścicieli psów... Polskie Radio Białystok podało, że pogryzienie przez trzy psy - niezaszczepione nastąpiło w czasie przyjęcia komunijnego. W niedzielę rano psy zostały przywiezione na obserwację do lecznicy zwierząt w Łomży. Zachowywały się spokojnie.

Mirosław R. Derewońko
tel. red.  696 145 146

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę