Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 04 października 2023 napisz DONOS@

Wiadomo kto zagra na Wakacyjnej Trasie Dwójki w Łomży

Główne zdjęcie
Powstająca scena na muszli koncertowej

W niedzielę na łomżyńską muszlę zaprasza telewizja publiczna, która organizuje koncert z cyklu Wakacyjnej Trasy Dwójki Lato – Muzyka – Zabawa. Już od kilku dni powstaje scena, dziś Ratusz podał artystów, którzy wystąpią w Łomży w koncercie na żywo.

Brathanki, Patrycja Runo, Ich Troje, Krywań, Bayer Full, Mariusz Kalaga, Miły Pan, Defis, Kapela Pieczarki i Zenek Martyniuk wystąpią na łomżyńskiej wielkiej scenie Wakacyjnej Trasy Dwójki Lato – Muzyka – Zabawa. Organizatorzy koncert w Łomży określają mianem Festiwalu Folkowego, choć przedstawiona lista wskazuje, że większości występujących bliżej do disco polo niż folku. Nie mniej jednaj publiczność, która przyjdzie na muszlę powinna być zadowolona. Ogromna scena, duże światła, znani artyści i transmisja na antenie ogólnopolskiej z pewnością zmotywuje wielu mieszkańców nie tylko Łomży, do przyjścia i dobrej zabawy.  Niestety dzisiejsze prognozy mówią, że w niedzielę wieczorem może padać deszcz, momentami nawet dość intensywnie. 

Wakacyjna Trasa Dwójki już raz gościła na łomżyńskiej muszli. W 2019 roku w tym samym miejscu powstała duża, efektowna scena, a koncert cieszył się ogromnym zainteresowaniem. Wystąpił wówczas m.in. Thomas Anders  z zespołu Modern Talking.

Koncert rozpocznie się na muszli w najbliższą niedzielę 31 lipca o godzinie 21. TVP zapowiedziało transmisje na antenie TVP2 i TVP Polonia.

 

Letnie przeboje telewizyjnej Dwójki

Kolosalna scena Dwójki powstaje na Muszli

 

 

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę