Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 24 lutego 2024 napisz DONOS@

Szymon Dmoch triumfuje

Główne zdjęcie
Szymon Dmoch

Szymon Dmoch w duecie z Igorem Bianga wygrał w kategorii 12-15 lat turniej Street Noise odbywający się w miniony weekend w Białymstoku. Marek Kisiel ze studia BK Step maj podsumowuje jako „usłany sukcesami tancerzy B.K. STEP ”.

W białostockim klubie Gwint 21-22.05 odbył się turniej Street Noise, który podzielono na dwa dni i dwa style taneczne: 21.05 Hip Hop, na którym III miejscezajęły  Kasia Boguska i Tina Gnoza  (16 +), a IV miejsce Marysia Rupacz i Natalia Baranowska (12-15 lat ). Drugiego dnia Breaking Szymon Dmoch w duecie z Igorem Bianga wygrywa kategorię 12-15 lat. Natomiast startując z Dawidem Rostkowskim w kategorii dorosłych Szymon wywalczył dodatkowo II miejsce. 

Szymon Dmoch nie miał sobie równych podczas Breaking School Battle - imprezy z cyklu Polish Breaking Tour, która odbyła się 7-8 maja br. Daje ona możliwość startu w Mistrzostwach Świata WDSF, a nawet w Igrzyskach Olimpijskich, które odbędą się w Paryżu w 2024 roku. Szymon wywalczył 1-wsze miejsce w kategorii 12-15 lat, co dało mu również 1-wszą lokatę w rankingu tej federacji. 

Poznański turniej, który odbył się 14-15 maja pod nazwą Urban Style, zgromadził aż 700 tancerzy Hip Hop z całej Polski. Reprezentantki Łomży zdobyły: IV miejsce Kasia Boguska spośród 250 uczestników startujących w kategorii 1 vs 1 - 12-14 lat oraz VI miejsce formacja The New Chapter Crew w składzie: Kinga Dąbrowska, Małgorzata Rogińska, Kinga Pietruszewska, Klaudia Czerwińska, Lena Staśkiewicz, Gabriela Tymińska, Lena Świderska, Maria Rupacz, Patrycja Łomotowska, Amelia Kaczkowska, Maja Smolińska, Amelia Dąbrowska, Natalia Baranowska.

Podczas IX Podlaskiego Festiwalu Tańca Nowoczesnego, który 15 maja odbywał się w Łapach, udział wzięli tancerze z formacji Equal Kids. 

W kategorii  street dance do 10 lat:

Natan Zawojski – IV miejsce

w kategorii  street dance do 12 lat:

Nadia Zawojska – III miejsce

Natalia Nierwińska – IV miejsce

Karolina Chojnowska – V  miejsce

Adrianna Dmochowska – VI miejsce

Tosia Szydlik  - VII miejsce

Natalia Bajkiewicz – VIII  miejsce 


w kategorii formacje do 12 lat:

I miejsce Equal Kids w składzie: Ada Dmochowska, Karolina Chojnowska, Wiktoria Staniszewska, Antoni Mrówko, Maja Chrostowska, Nadia Zawojska,Natan Zawojski, Natalia Nierwińska, Lena Wiśniewska, Natalia Bajkiewicz, Łucja Kowalczyk, Lena Julecka, Alicja Błedos, Ewa Dziemiańczuk. 

 


 
Zobacz także
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę