Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 21 maja 2024 napisz DONOS@

Przedszkole Publiczne nr 10 zawiesza zajęcia

Główne zdjęcie
Zdjęcie ilystracyjne

Przedszkole Publiczne nr 10, w związku z sytuacją epidemiczną, w okresie od 21 do 28 stycznia 2022 r. zawiesza zajęcia. Jest problem z obsadą kadrową.

Od dziś, 21 stycznia 2022 roku, przez tydzień, do 28 stycznia 2022 roku, w związku z obsadą kadrową przebywającą w izolacji i na kwarantannie, Przedszkole Publiczne nr 10 zawiesza zajęcia dla wszystkich dzieci. Dotyczy to około 170 przedskolaków. 

„ Po uzyskaniu pozytywnej opinii Powiatowej Stacji Sanitarno – Epidemiologicznej w Łomży, na wniosek dyrektor Przedszkola Publicznego nr 10 w Łomży, podjęto decyzję o zawieszeniu zajęć w tej placówce w okresie od 21 do 28 stycznia 2022 r. Powodem jest obsada kadrowa przebywająca w izolacji lub na kwarantannie” - czytamy w przesłanym komunikacie.  

Z danych epidemicznych udostępnionych wczoraj (czwartek 20.01) przez Ratusz wynika, że w Przedszkolu Publicznym nr 10 w izolacji przebywało 5 pracowników jednostki i troje na kwarantannie. Kwarantanna dotyczyła także 77 dzieci. Najwięcej uczniów w kwarantannie było w niektórych szkołach podstawowych. Te jednak dziś kończą pierwszy semestr i zaczynają dwutygodniowe ferie zimowe.

 

V falę widać w łomżyńskiej edukacji?

 

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę