Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 17 października 2021 napisz DONOS@

Kultura w zasięgu ręki

Zamek Królewski i Studio Buffo w zasięgu ręki uczestników międzypokoleniowej wyprawy do kultowych instytucji kultury.

Opowieść o marzeniach i rozczarowaniach, o pasji i zdradzie, o młodzieńczych ideałach i władzy pieniądza – to wszystko mogli przeżyć, zobaczyć i wysłuchać uczestnicy zadania ,,Kultura w zasięgu ręki'' realizowanego przez Regionalny Ośrodek Kultury w Łomży – Instytucję Kultury Powiatu Łomżyńskiego. Na scenie teatru muzycznego Studio Buffo królował entuzjazm, żywiołowy taniec, stanowiący integralną część przedstawienia i oczywiście śpiew. Musical ,,Metro'', który od blisko 30 lat cieszy się popularnością widzów, zyskał też uznanie wśród uczestników zadania.

Udział w wieczornym widowisku poprzedziła doskonała lekcja historii. Międzypokoleniowa wycieczka, młodsi, starsi, a także uczniowie i absolwenci Zespołu Szkół Specjalnych w Łomży, partnera zadania, podziwiali wspaniałe komnaty, wyposażenie i znajdujące się obrazy, mijane podczas zwiedzanej Trasy Królewskiej w Zamku Królewskim w Warszawie. Uczestnicy mogli posłuchać wielu interesujących informacji i ciekawostek, a wspaniała wrześniowa pogoda sprawiła, że spacer ulicami Warszawy był przyjemny i sprzyjał integracji całej grupy.

Zadanie zostało dofinansowane ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury przy udziale Starostwa Powiatowego w Łomży.

(materiał nadesłany)

210819083017.gif
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
Zobacz także
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę