Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 20 października 2021 napisz DONOS@

Szukają dyrektora dla Muzeum w Drozdowie

Główne zdjęcie
Muzeum Przyrody - Dwór Lutosławskich w Drozdowie

Do końca września chętni kandydaci mogą ubiegać się o zwalniane stanowisko Dyrektora Muzeum Przyrody - Dwór Lutosławskich w Drozdowie. Starostwo powiatowe właśnie ogłosiło konkurs na to stanowisko.

Dotychczasowa dyrektor Anna Archacka z końcem miesiąca przechodzi na emeryturę. Ma jednak pełnić obowiązki dyrektora do objęcia stanowiska przez nowego dyrektora, na wyłonienie którego ogłoszono dzisiaj konkurs. 

Aby ubiegać się o to stanowisko należy mieć wykształcenie wyższe, min. 5 lat pracy na stanowisku kierowniczym oraz wiedzę, doświadczenie, znajomość zagadnień i problematyki związanej z funkcjonowaniem muzeum. Bez obywatelstwa polskiego, pełnej zdolności do czynności prawnych i niekaralności za umyślne przestępstwa nie ma co liczyć na to stanowisko. Preferowane będą studnia na kierunkach: historia sztuki, muzeologia, ekonomia, prawo, doświadczenie w zakresie procesów inwestycyjnych i w pozyskiwaniu pozabudżetowych środków finansowych.

Pełna treść ogłoszenia znajduje się tu.

Do 30 września 2021r. do godz. 15:30 można składać oferty w Starostwie Powiatowym w Łomży. 

Muzeum Przyrody - Dwór Lutosławskich w Drozdowie to flagowa instytucja kultury Powiatu Łomżyńskiego i niezwykle ważne miejsce na mapie turystycznej regionu. Obecnie w jednostce trwa remont dachu, a w przyszłym roku rozpocznie się remont – przystosowanie do Muzeum Romana Dmowskiego i Rodziny Lutosławskich, na które Powiat otrzymał dofinansowanie. Na terenie Muzeum odbywa się wiele imprez kulturalnych i patriotycznych. 

 


 
Zobacz także
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę