Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 29 maja 2024 napisz DONOS@

Miasto szuka kandydata na dyrektora

Główne zdjęcie
Muzeum Północno - Mazowieckie w Łomży

Ratusz poinformował o zamiarze ogłoszenia konkursu na kandydata na stanowisko dyrektora Muzeum Północno - Mazowieckiego w Łomży.

W październiku upływa umowa dotychczasowego dyrektora dra Jerzego Jastrzębskiego, który pełnił te funkcję od wielu lat. Dyrektor Jastrzębski w tym roku osiąga wiek emerytalny i z nieoficjalnych informacji wynika, że zamierza przejść na emeryturę. 

Z opublikowanego zarządzenia prezydenta wynika, że w lipcu Ratusz zamierza rozpocząć postępowanie konkursowe, które ma potrwać do października. Ogłoszenie tej informacji jest obowiązkiem wynikającym z Ustawy o organizowaniu i prowadzeniu działalności kulturalnej z 25 października 1991 roku. 

Przypomnijmy, Muzeum Północno-Mazowieckie mieści się w Łomży przy ul. Dwornej 22c. W skład tej jednostki kultury wchodzą także Galeria Sztuki Współczesnej przy ul. Długiej 13 oraz Skansen Kurpiowski im. Adama Chętnika w Nowogrodzie. 


 
Zobacz także
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę