Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 24 czerwca 2021 napisz DONOS@

Taneczne sukcesy B.K.STEP

Główne zdjęcie
Szymon Dmoch

Szymon Dmoch „Littleman” został sklasyfikowany na pierwszym miejscu w Międzynarodowym Turnieju Breakdance „Breakstok”. Natomiast cztery łomżyńskie formacje stanęły na podium Ogólnopolskiego Turnieju Tańca Hip Hop „Koszalińskie YO”.

Udany weekend zaliczyli łomżyńscy tancerze. W koszalińskim turnieju Hip Hop „Koszalińskie YO” wzięły udział 4 łomżyńskie formacje taneczne i wszystkie stanęły na podium. 1 miejsce zajęło B.K. Team w kategorii mini formacje 16+, 1 miejsce zajęło New Chapter Crew w kategorii formacje fresh 12-15 lat, 2 miejsce zajęło The Sharp One Crew w kategorii formacje master 12-15 lat i 3 miejsce przypadło Equal Kids w kategorii formacje fresh 9-11 lat.

Także w miniony weekend odbył się Międzynarodowy Turniej Breakdance w Białymstoku pod nazwą „Breakstok”. Po zaciętej rywalizacji na miejscu pierwszym sklasyfikowano Szymona Dmoch „Littlemana”, który wygryał z b-girl Nika z Litwy. W kategorii bboying 12-15 lat Szymon uległ w walce o pierwsze miejsce. Z 40 biorących udział w zawodach formacja The Sharp One Crew została sklasyfikowana na czwartym miejscu. 

Udział w zawodach wsparło Miasto Łomża. 

 

Foto: Szymon Dmoch
Foto: B.K.Team
Foto: Equal Kids
Foto: New Chapter Crew
Foto: The Sharp One Crew

 
Zobacz także
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę