Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 07 maja 2021 napisz DONOS@

Kierzkową pojedziemy w jednym kierunku

Główne zdjęcie
ul. Kierzkowa

Zmianie uległa organizacja ruchu na ul. Kierzkowej. Na odcinku od Ronda Hanki Bielickiej do skrzyżowania z ul. Klasztorną będzie ona drogą jednokierunkową.

Od piątku 16 kwietnia br. zmianie ulega stała organizacja ruchu na ul. Kierzkowej. Ruch będzie odbywał się w kierunku od ronda Hanki Bielickiej do ul. Sikorskiego. Ratusz zapewnia, że zmiana wprowadzona jest na wniosek mieszkańców i rodziców uczniów Szkoły Podstawowej nr 4 w celu poprawy bezpieczeństwa i płynności ruchu na tej drodze. Szczególnie w czasie porannego szczytu, przy szkole droga korkuje się i zapycha, ale szkoła praktycznie nie funkcjonuje od wielu miesięcy. 

Na odcinku od ul. Klasztornej do ul. Sikorskiego ruch dalej będzie odbywał się dwukierunkowo.

 


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę