Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 26 lutego 2021 napisz DONOS@

Teatr wraca do gry!

Po poluzowaniu ograniczeń i umożliwieniu muzeom, teatrom, kinom działania, już w najbliższy weekend w Teatrze Lalki i Aktora w Łomży zobaczymy spektakl „Królik Edward”.

- Czas rozstania wypełniliśmy pracą nad zbliżającą się premierą, wznowieniami i nowymi projektami, które mogliście obejrzeć online – piszą artyści teatralni w nadesłanym komuniakcie - Bardzo dziękujemy za każde z wielu tysięcy wyświetleń. Wszystkie w równej mierze motywowały nas do pracy artystycznej! 

Teatr napędza kontakt z żywym widzem, z którym aktorzy mają kontakt bezpośredni, dlatego w pierwszym możliwym terminie czyli 13. lutego w sobotę o godz. 17:00 i 14. lutego w niedzielę o godz. 11.00 będzie okazja obejrzeć, wreszcie na żywo, spektakl „Królik Edward”. Spektakl mówi o tworzeniu się więzi, narodzinach przyjaźni, miłości i dojrzewaniu. Może… potrzebujemy doświadczeń, by zmienił się nasz sposób postrzegania świata, aby na nowo odkryć swoje człowieczeństwo i odnaleźć je w innych. Przepiękna sceniczna historia, dla młodszych i starszych widzów.

Na kolejny weekend Teatr przygotował znany spektakl, z piękną scenografią „Magiczny sklep”. 20. lutego i godz. 17:00 i 21. lutego o godz. 11.00 widzowie zobaczą poetycką opowieścią, która przenosi nas w świat iluzji, fantazji i wyobraźni. Jest jednocześnie podróżą dorosłego człowieka w świat retrospekcji, dzieciństwa, sentymentalnych przedmiotów, marzeń sennych. Spektakl łączy w sobie teatralną baśń, sztukę iluzji i teatr formy.

W związku z obowiązkiem dostosowania się do warunków prezentacji wydarzeń artystycznych – informuje TLiA, że na spektakle dostępna jest ograniczoną ilość miejsc na sali widowiskowej (max. 50% miejsc na sali). Chętni proszeni są o wcześniejszą rezerwację telefoniczną biletów.

 

Rezerwacje przyjmuje Biuro Organizacji Widowni:  tel. 86 216 31 93, 666 383 704.

210204100642.gif
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
Zobacz także
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę