Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 01 marca 2021 napisz DONOS@

Najniższa temperatura tej zimy

W stacja IMGW w Marianowie o godz. 4:00 zanotowała -25,5°C. To najniższa zanotowana temperatura na stacji tej zimy.

To była najmroźniejsza noc tej zimy. Stacja IMGW w Marianowie o godz. 4:00  -25,5°C. W sąsiedniej Ostrołęce o godz. 3:00 termometr zanotował -24,6°C. W Białymstoku najniższa temperaturę zanotowano o godz. 21:00 i wyniosła -25,2°C, zaś w Suwałkach, polskim biegunie zimna, o godz. 2:00 termometr stacji IMGW wskazywał -26,1°C. 

Z prognoz dostępnych wynika, że dzisiejszego dnia będzie mroźno do -15°C, a kolejna noc powinna już nieznacznie cieplejsza. Minimalna temperatura nie powinna przekroczyć -20°C. Temperatura jutro (we wtorek) w dzień wyniesie kilkanaście stopni poniżej zera, a we środę około 2°C powyżej zera.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę