Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 27 stycznia 2021 napisz DONOS@

Nagrodzeni za patriotyczne śpiewanie

Główne zdjęcie
Dominika Szabłowska

Soliści Studia Wokalnego eMDeK z Miejskiego Domu Kultury - Domu Środowisk Twórczych w Łomży zdobyli wyróżnienia w VII edycji Wojewódzkiego Przeglądu Pieśni Patriotycznych Dzieci i Młodzieży Szkolnej który zorganizował Młodzieżowy Dom Kultury w Białymstoku.

Jury doceniło wychowanków Magdy Sinoff i przyznało wyróżnienia Konkursu Dominice Szabłowskiej (kategoria klas I - III szkół podstawowych), Aleksandrowi Szymańskiemu (kategoria klas IV - VI sp) i Malwinie Leszczyńskiej w kategorii klas VII - VIII szkół podstawowych. 

W dniu 30 listopada na stronie placówki odbędzie się multimedialne podsumowanie konkursu na który zaprasza Iwona Szcześniak - Dyrektor Młodzieżowego Domu Kultury w Białymstoku.

200829104429.jpg
Foto: Dominika Szabłowska
Foto: Aleksander Szymański
Foto: Malwina Leszczynśka

 
Zobacz także
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę