Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 14 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Łomżyńska Crazy Twisting Group mistrzem świata

Główne zdjęcie
Crazy Twisting Group

Crazy Twisting Group wywodząca się z Łomży formacja tańca młodzieżowego zdobyła tytuł Mistrza Świata. Łomżanie mistrzostwo wytańczyli w kategorii formacji break dance na Hip Hop Days 2005 - w Bremen w Niemczech. Crazy Twisting Group zdobyła tytuł World Championship Breakdance Teams.

Formacja tańca break dance Crazy Twisting Group powstała w lutym 2002 roku i działa przy Miejskim Domu Kultury - Domu Środowisk Twórczych w Łomży pod kierunkiem instruktora Marka Kisiela. Grupa wystąpiła na wielu turniejach o randze lokalnej, krajowej i międzynarodowej, zdobywając wiele nagród i wyróżnień zespołowych i indywidualnych. Ubiegłoroczne zakwalifikowanie się tej grupy na mistrzostwa świata - zajęli wówczas 7 miejsce - było największym sukcesem zespołu, w jego krótkiej historii. Zdobycie tytułu Mistrza Świata 2005 jest jej zwieńczeniem. W finałowej walce łomżanie pokonali tancerzy z Węgier, a wcześniej m.in. z Niemiec, Austrii, Słowenii, Chorwacji, Ukrainy, Słowacji.
210407125521.jpg

 
Zobacz także
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę