Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 02 października 2023 napisz DONOS@

Pijany dachował pod Jedwabnem

Kierowca, który wczoraj doprowadził do wypadku samochodu na drodze Jedwabne - Przytuły był pijany. Według policyjnych pomiarów miał prawie 1,3 promila alkoholu w organizmie. 51-latek w wyniku wypadku doznał obrażeń i trafił do szpitala.

Do wypadku doszło wczoraj po godzinie 15. w okolicach wsi Kubrzany na drodze wojewódzkiej nr  668 pomiędzy Jedwabnem a Przytułami. Kierujący audi 51-latek jadąc w kierunku Jedwabnego w wyniku niedostosowania prędkości do warunków na drodze  zjechał na pobocze, po czym auto  uderzyło w drzewo i dachowało. Kierujący samochodem mężczyzna z obrażeniami ciała trafił do szpitala. Okazuje się, że kierowca w chwili wypadku był pijany. Badanie alkomatem wykazało, że miał w sobie niemal 1,3 promila alkoholu. 

Okazuje się, że to nie jedyny pijany kierowca, który wczoraj został złapany przez policjantów. Po godzinie 16. w Bronowie zatrzymano kierującego motorowerem, który jechał mając ponad promil alkoholu w sobie. Okazało się, że mężczyzna już wcześniej miał cofnięte przez sąd uprawnienia do kierowania wszelkimi pojazdami mechanicznymi.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę