Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 04 czerwca 2023 napisz DONOS@

Napadli w rajstopach na głowach

Zamaskowani sprawcy napadli na straszą kobietę w Łomży. Skradli jej pieniądze i łańcuszek. Ewelina Szlesińska z Zespół Komunikacji Społecznej Komendy Miejskiej Policji w Łomży potwierdza, że do takiego zdarzenia doszło. - W chwili obecnej prowadzone są czynności mające na celu ustalenie okoliczności tego zdarzenia i zatrzymanie sprawców – mówi policjantka.

Jak wynika z naszych informacji do napadu miało dojść wczoraj przed południem przy ul. Szosa Zambrowska. Prawdopodobnie dwoje zamaskowanych sprawców – mężczyzna i kobieta z zaciągniętymi na głowy rajstopami, miało napaść i okraść starszą kobietę.
Ewelina Szlesińska potwierdzając informacje o zdarzeniu przekazuje, że wstępnie zostało zakwalifikowane jako rozbój.
- Jak wynikało ze zgłoszenia, zostały skradzione pieniądze i łańcuszek – podaje policjantka dodając, że w chwili obecnej prowadzone są czynności mające na celu ustalenie okoliczności tego zdarzenia i zatrzymanie sprawców. I są jedyne informacje jakie mogę przekazać w tej sprawie.

cz
cz, 17 października 2019 12:47
Data ostatniej edycji: cz, 17 października 2019 14:33:05

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę