Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 23 czerwca 2024 napisz DONOS@

ZNP zarządza protest włoski od 15 października

Związek Nauczycielstwa Polskiego ogłosił, że nauczyciele chcą kontynuować akcję protestacyjną w formie protestu włoskiego. W oparciu o wyniki ankiety, którą we wrześniu przeprowadzono wśród pracowników szkół, prezydium ZG ZNP zdecydowało o rozpoczęciu protestu włoskiego od 15 października br. - podał związek w komunikacie.

W ankiecie ZNP opowiedzieli się za „niewykonywaniem pozastatutowych zadań w swojej szkole, przedszkolu lub placówce”.

We wrześniu Związek Nauczycielstwa Polskiego przeprowadził wśród pracowników wszystkich typów szkół, placówek oświatowych i przedszkoli będących i niebędących członkami związku „Kwestionariusz badawczy ZNP”. 
W Łomży i najbliższej okolicy za kontynuacja protestu opowiedziała się jedna trzecia nauczycieli. Zobacz: Jedna trzecia nauczycieli chce kontynuować protesty
W skali kraju odsetek ten ma być znacznie większy. ZNP ogłosiło, że 47,3% respondentów odpowiedziało, że „działania protestacyjne powinny być kontynuowane”.
Na pytanie „W jakiej formie protestu zdecydowałby/zdecydowałaby się Pan/Pani wziąć udział?” ponad połowa ankietowanych -  55,3% - wskazała na protest włoski. 
- W oparciu o wyniku ankiety, wczoraj (1.10) Prezydium ZG ZNP zdecydowało o rozpoczęciu protestu włoskiego od 15 października br. - podał związek w komunikacie. 

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę