Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 09 czerwca 2023 napisz DONOS@

Szczęśliwy finał nocnych poszukiwań 30-latka

Główne zdjęcie
Zdjęcie ilustracyjne

Kilkadziesiąt osób szukało dziś w nocy 30-latka, którego zaginięcie późnym wieczorem zgłosiła rodzina. Przekazane łomżyńskim policjantom informacje wskazywały, że może mu grozić niebezpieczeństwo. Nad ranem udało się odnaleźć zaginionego.

Jak przekazuje Ewelina Szlesińska z KMP Łomża informację o tym, że 30-letni mieszkaniec powiatu łomżyńskiego wyszedł z domu w nieznanym kierunku i może znajdować się w sytuacji zagrażającej życiu, dyżurny Policji otrzymał wczoraj po godzinie 22:00. Zaalarmowani funkcjonariusze rozpoczęli poszukiwania. Do działań poszukiwawczych przystąpili także strażacy z Łomży, jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej i poszukiwacze z GR „Nadzieja”. Przez całą noc patrole piesze i zmotoryzowane przeszukiwały między innymi kompleksy leśne, opuszczone budynki czy też szlaki komunikacyjne prowadzące do okolicznych miejscowości. Nad ranem, policjanci sprawdzający okolice drogi gruntowej w jednym z rejonów poszukiwań, za rowem melioracyjnym dostrzegli nienaturalnie "wygniecioną" trawę. Natychmiast ruszyli, aby dokładnie sprawdzić to miejsce. Okazało się, że w zaroślach odnaleźli leżącego 30-latka. Mundurowi udzielili zaginionemu niezbędnej pomocy i okryli go kocem termicznym, aby zapobiec dalszemu wychłodzeniu organizmu. Mężczyzna trafił następnie pod opiekę Zespołu Ratownictwa Medycznego. 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę