Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 06 czerwca 2023 napisz DONOS@

Włączą ogrzewanie w blokach

Zarząd Łomżyńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Łomży – największej spółdzielni w mieście – wystąpił do Miejskiego Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej o uruchomienie od poniedziałku (23 września) dostaw ciepła na potrzeby centralnego ogrzewania do budynków ŁSM.

Spółdzielcza administracja przypomina mieszkańcom, że latem zawory termostatyczne grzejnikowych powinny być ustawione w pozycji maksymalnej („5”). 
- Takie ustawienie zaworów latem nie ma najmniejszego wpływu na wskazania podzielników kosztów c.o., a jego zadaniem jest wyeliminowanie możliwości zapowietrzenia się instalacji grzewczej w Państwa mieszkaniach podczas jesiennego rozruchu centralnego ogrzewania – podaje  Krzysztof Cieśliński wiceprezes ŁSM. 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę