Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 25 września 2023 napisz DONOS@

Potrącona koło szpitala

70-letnia kobieta została potrąca na przejściu dla pieszych w pobliżu szpitala. Z pierwszy informacji wynika, że gdy jeden samochód zatrzymał się, by ją przepuścić drugi pojechał dalej potrącając kobietę.

Do zdarzenia doszło około godziny 11.45 na jednym z przejść dla pieszych przez dwujezdniową aleję Piłsudskiego naprzeciwko szpitala. Z relacji przekazywanych przez Ewelinę Szlesińska z KMP w Łomży wynika, że starsza kobieta przechodziło po pasach od strony szpital w kierunku osiedla SM Perspektywa. Jadący jednym pasem ruchu samochód zatrzymał się przed przejściem przepuszczając kobietę, ale jadący drugim pasem VW Golf nie zatrzymał się przed przejściem i potrącił kobietę. 70-latka została zabrana przez pogotowie ratunkowe do szpitala. Na miejscu pracują policjanci wyjaśniając okoliczności zdarzenia. Są też utrudnienia w ruchu, który w miejscu wypadku odbywa się jednym pasem. 

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę