Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 16 czerwca 2021 napisz DONOS@

Podwójne zwycięstwo łomżyńskich tancerzy break dance

Główne zdjęcie
Justyna Dudas

Tancerze z łomżyńskiego Studia Tańca BK Step, w sobotę dwukrotnie stawali na najwyższym podium i to na dodatek w dwóch różnych częściach Polski. W Białymstoku triumfowała 10-letnia Justyna Dudas, w Kozienicach para Wiktor Sekściński oraz Szymon Dmoch.

Szymon Dmoch i Wiktor Sekściński
Szymon Dmoch i Wiktor Sekściński

W sobotę w Białymstoku odbywały się zawodach „Breakstok”.  Justyna Dudas, 10-letnia w tancerka z Studia Tańca BK Step wygrała w kategorii do lat 11. Jak przekazuje Marek Kisiel, twórca studia tańca, Justyna nie miała sobie równych spośród ponad 50 startujących uczestników. W tym gości z Białorusi i Litwy. 
Tego samego dnia w Kozienicach po puchary w kategorii 2vs2 do lat 15 sięgnęli Wiktor Sekściński oraz Szymon Dmoch wygrywając wszystkie swoje walki jednogłośnym werdyktem 3:0. 
- Młodzi tym samym zaznaczyli obecność Łomży na polskiej scenie tańca jakim jest breaking – podkreśla Marek Kisiel wskazując, że trenerem tancerzy jest Maciej Brzostowski.

200609064623.png

 
Zobacz także
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę