Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 03 czerwca 2023 napisz DONOS@

Pożary wzdłuż torowiska

Główne zdjęcie
Zdjęcie ilustracyjne

Prawdopodobnie iskry wydobywające się z podwozia pociągu jadącego linią kolejową Ostrołęka, Śniadowo – Łapy doprowadziły do powstania pożarów traw w okolicach miejscowości Jemielite, Czerwony Bór oraz Kołaki Kościelne. Informacje o pojawieniu się ognia w tych miejscach strażakom zgłoszono w środę około godziny 14. Do akcji gaśniczej skierowano po kilka zastępów ratowniczo-gaśniczych z komendy w Łomży i Zambrowie, aby ogień nie przedostał się do pobliskich lasów.

W okolicach Czerwonego Boru trawy płonęły na odcinku około kilometra. Na miejsce wysłano aż 11 jednostek. Oficer dyżurny KPP w Zambrowie po godzinie 15. podawał, że sytuacja została już opanowana i ogień nie rozprzestrzenia się.  Strażacy pracują na miejscu dogaszając ten pożar.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę