Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 05 czerwca 2023 napisz DONOS@

Znamy szczegóły pogrzebu śp. dr Aliny Szepelskiej

Główne zdjęcie
śp. dr Alina Szepelska

W poniedziałek informowaliśmy o przedwczesnej śmierci – w wieku 45 lat - dr Aliny Szepelskiej, nauczyciela akademickiego PWSIiP i kilku łomżyńskich szkół średnich. Dziś wieczorem odbędzie się wystawie ciała zmarłej, a jutro po południu uroczystości pogrzebowe.

Dr Alina Szepelska zmarła w sobotę, 9. marca 2019 roku. Była wykładowcą Państwowej Wyższej Szkoły Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży oraz nauczycielem przedmiotów ekonomicznych w I Liceum Ogólnokształcącym, Zespole Szkół Ekonomicznych oraz Zespole Szkół Weterynaryjnych i Ogólnokształcących nr 7 w Łomży. Zmarła po nagłej i ciężkiej chorobie przeżywszy tylko 45 lat.

Wystawienie ciała śp. dr Aliny Szepelskiej odbędzie się 13 marca (środa) o godz. 17:00 w Kaplicy pw. św. Józefa, Dom Pogrzebowy Marczyk, ul. Przykoszarowa 22a.

Ostatnie pożegnanie odbędzie się 14 marca (czwartek).
O godz. 13:00 wystawienie ciała oraz modlitwa różańcowa w Parafii Rzymskokatolickiej pw. św. Andrzeja Boboli w Łomży, ul. Wąska 93. 
O godz. 14:00 odbędzie się msza żałobna w Parafii Rzymskokatolickiej pw. Św. Andrzeja Boboli w Łomży, ul. Wąska 93.  
Po niej szczątki śp. dr Aliny Szepelskiej zostaną złożone do grobu na Cmentarzu Komunalnym w Łomży, ul. Przykoszarowa 22.

zobacz: Przedwczesna śmierć nauczycielki


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę