Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 21 września 2023 napisz DONOS@

Śmiertelny wypadek na drodze Zambrów – Wys. Maz.

Główne zdjęcie
fot. KPP Wysokie Mazowieckie

Dwie osoby zginęły w wypadku do którego doszło przed godziną 19. w okolicy miejscowości Jabłonka Kościelna między Zambrowem a Wysokiem Mazowieckiem. Jak podała policja na drodze krajowej nr 66 zderzyły się dwa busy. Droga jest zablokowana.

Na razie nie są znane okoliczności wypadku.  Początkowo policja informowała o jednej ofierze śmiertelnej i dwóch osobach rannych, ale po kilkudziesięciu minutach podano, że druga osoba również zginęła. 
Na miejscu ciągle pracują służby, a policjanci ustalają okoliczności tragicznego w skutkach wypadku.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę