Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 02 czerwca 2023 napisz DONOS@

Pożar domu

Główne zdjęcie
Zdjęcie ilustracyjne

Sześć jednostek straży pożarnej walczyło z pożarem domu w Kuziach koło Zbójnej. Ogień, który pojawił się przed godziną 5. rano doszczętnie strawił poddasze drewnianego domu. Na szczęście nikomu z ludzi nic się nie stało.

Jak przekazuje brygadier Grzegorz Wilczyński, zastępca Komendanta Miejskiego Państwowej Straży Pożarnej w Łomży na miejscu trwa jeszcze dogaszania ognia. W walkę z pożarem domu zaangażowane były dwie jednostki zawodowej i cztery ochotniczej straży pożarnej. Ogień pojawił się na poddaszu drewnianego o wymiarach około 10 na 12 metrów i mimo zaangażowania dużych sił strawił poddasze niemal doszczętnie. W domu było dwóch mężczyzn i kobieta. Wszyscy opuścili płonący budynek nim na miejsce dotarły pierwsze jednostki straży pożarnej.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę