Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 25 września 2023 napisz DONOS@

Tancerze B.K.Step podbijają świat

Siedem razy na podium stawali tancerze z łomżyńskiego B.K.Step Marka Kisiela podczas rozgrywanych w czeskim Libercu Mistrzostw Świata World Dance Championship federacji WADF. Najlepiej zaprezentował się duet Oliwia Krukowska i Aleksandra Brulińska, który zajął pierwsze miejsce w kategorii Hip Hop Juveniles.

Jak przekazuje Marek Kisiel, występy podczas mistrzostw świata to zwieńczenie całorocznych eliminacji. W tym największym wydarzeniu World Artistic Dance Federation wzięli udział  tancerze z takich państw jak: Ukraina, Francja, Holandia, Finlandia, Białoruś, Szwecja, Czechy, Rosja, Węgry, Kazachstan, Litwa, Estonia, Belgia, Włochy, Serbia, Słowacja, Montenegro, Niemcy, Chorwacja, Korea i Polska. Łomżę tradycyjnie, dumnie reprezentowały grupy United, Homies crew i soliści z C.T.Young. 
- Solidne treningi i włożone w nie zaangażowanie oraz serce trenerów: Krystiana Pieloch, Adrianny Rajkowskiej i Macieja Brzostowskiego zaowocowały sukcesami podopiecznych – cieszy się Marek Kisiel przekazując informację o osiągnięciach łomżyńskich tancerzy. Wśród duetów Oliwia Krukowska i Aleksandra Brulińska zajęły pierwsze miejsce w kategorii Hip Hop Juveniles. Duet Jeremiasz Cieniewicz i Alicja Bojarska zajął trzecie miejsce w kategorii Hip Hop Juniors. 
Oliwia Krukowska i Jeremiasz Cieniewicz świetnie zaprezentowali się także solo. Oliwia zajęła drugie miejsce w kategorii Hip Hop Juveniles, a Jeremiasz był 6. w kategorii Hip Hop Male.
Wysoko - na drugim miejscu podium – stawali także Szymon Dmoch i Kacper Zientalski. Pierwszy z nich w kategorii Break Dance Juveniles, a drugi w kategorii Break Dance Solo Adults. 
Bardzo dobrze w Czechach wystąpiły łomżyńskie formacje taneczne. Formacja Homies zajęła drugie miejsce w kategorii Show Case Juveniles, a Formacja Unitet trzecie miejsce w kategorii Show Case Juniors. Tuż za podium – na 4 miejscu - znalazła się natomiast Miniformacja Homies, który rywalizowała w kategorii Small Teams Juveniles.

230804070022.gif
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
Zobacz także
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę