Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 26 września 2023 napisz DONOS@

Ukradli starą ciężarówkę

Z parkingu jednej z firm przy ul. Nowogrodzkiej w Łomży nocą odjechała półciężarówka. Kradzież takiego Mercedesa potwierdza Urszula Brulińska z KMP w Łomży. Na miejscu pracują policjanci kryminalni zabezpieczając ślady i ustalając okoliczności zniknięcia dużego samochodu.

Mercedes odjechał nocą. Brulińska podaje, że policjanci zgłoszenie o tym odebrali o godzinie 6.30 rano. Na razie wiadomo, że... samochód miał 21 lat. Kradzież samochodów ciężarowych w Łomży to rzadkość. Osobówki znikają częściej. W tym roku w mieście i najbliższej okolicy skradziono już kilkanaście samochodów osobowych. Wiosną policjanci zatrzymali Litwinów, którzy usiłowali ukraść luksusowego osobowego Mercedesa.

zobacz: Litewscy złodzieje mercedesów

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę