Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 21 września 2023 napisz DONOS@

Wjechał w ogrodzenie II LO

Kierujący Volkswagenem Passatem wjechał w płot II LO na rondzie Kościuszki. Jak twierdził, uciekał przed zderzeniem z innym pojazdem. Nikomu nic się nie stało.

Ze wstępnych informacji wynika, że około 21:15 Passat jadąc rondem Kościuszki w kierunku ul. Zjazd, aby uniknąć zderzenia z Transportderem zjeżdżającym z ul. Rządowej skręcił w lewo i jadąc po przejściu dla pieszych uderzył z ogrodzenie II LO. Nikt z podróżujących nie odniósł obrażeń.

Na miejscu policjanci ustalają dokładny przebiez zdarzenia.

230804070022.gif
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę