Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 10 czerwca 2023 napisz DONOS@

Gościniec Łomżyński powraca

Michał Szpak będzie główną gwiazdą koncertu jaki w piątkowy wieczór odbędzie się na Muszli Koncertowej przy ul. Zjazd. Po roku przerwy powraca organizowany od początku wieku „Gościniec Łomżyński”, tym razem z dopiskiem „Zasmakuj w Łomży”. - Do amfiteatru przy ul. Zjazd zapraszamy na godz. 18.00 – podaje Miejski Dom Kultury - Dom Środowisk Twórczych.

Zaczynamy koncertem Łukasza Łyczkowskiego - zwycięzcy ósmej edycji  The Voice of Poland. Jego rockowe brzmienie (Łukasz porównywany jest do legendarnego Ryśka Riedla z zespołu Dżem) rozbudzi publiczność i przygotuje na dalszą ucztę muzyczną. Na scenie wystąpią też rockmani spod znaku Happysad. Autorzy takich hitów jak „Zanim pójdę” czy „Ciało obce” dadzą godzinny koncert.
Gwiazdą koncertowego wieczoru będzie Michał Szpak - jedna z najciekawszych osobowości muzycznych ostatnich lat. Jego muzyka, inspirowana brzmieniem lat ’80-tych i ’90-tych, budzi tyle samo emocji, co oryginalne kreacje sceniczne artysty. Koncert Michała Szpaka rozpocznie się ok. 21.00.


 
Zobacz także
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę