Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 02 czerwca 2023 napisz DONOS@

Poznań zdobyty

- Łomżyńscy tancerze ze Studia Tańca B.K.Step zdobyli Poznań – cieszy się Marek Kisiel, twórca studia i ojciec jednej z utalentowanych tancerek. Podczas Międzynarodowego Turnieju Tańca Ulicznego Urban Style, który odbył się w Cinema City Poznań Kinepolis, w kategorii solo hip hop 12-16 lat Natalia Naćka Kisiel zajęła pierwsze miejsce, a Wiktoria Kosmowska trzecie. W kategorii formacje Street Dance po perfekcyjnie zatańczonym show jury przyznało im pierwsze miejsce.

Marek Kisiel podkreśla, że w kategorii solo hip hop 12-16 udział wzięło aż 144 tancerzy z całej Polski. Po eliminacjach aż cztery jego podopieczne zakwalifikowały się do TOP 16. Poza  Natalią Kisiel i Wiktorią Kosmowską były to także Magdalena Zubrycka i Oliwia Gołębicka.   
- Talent oraz ciężka praca łomżyńskich tancerzy pozwoliły podbić stolicę Wielkopolski i serca jurorów – podsumowuje Marek Kisiel.

Foto:
Foto: Wiktoria Kosmowska
Foto: Natalia Naćka Kisiel

 
Zobacz także
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę