poniedziałek, 21 maja 2018 napisz DONOS@

Teatr szuka wolontariuszy na „Walizkę”

Za miesiąc w Łomży odbędzie się po raz 31. Międzynarodowy Festiwal Teatralny Walizka. Weźmie w nim udział 14 zespołów w tym 10 teatrów zagranicznych. Organizujący Festiwal Teatr Lalki i Aktora w Łomży teraz szuka osób, które chciałyby pomagać. - Jeśli jesteś pełnoletni, dyspozycyjny zostań WOLONTARIUSZEM!

To okazja do zdobycia nowego doświadczenia, doskonalenia znajomość języków obcych w bezpośrednich kontaktach z ludźmi z różnych krajów, ale także nauczenia się pracy w zespole i  poznania kulis organizacji międzynarodowej imprezy oraz pracy zespołu technicznego.
Międzynarodowy Festiwal Teatralny Walizka jest jednym z najważniejszych i najbardziej prestiżowych przeglądów teatralnych organizowanych w tej części Europy, jak również jednym z najstarszych festiwali teatralnych w kraju. W 31 edycji w nurcie konkursowym weźmie udział 14 zespołów wyłonionych spośród ponad 110 zgłoszeń z kraju i zagranicy. Program festiwalu obejmuje występy 10 teatrów zagranicznych /z Łotwy, Portugalii, Islandii, Ukrainy, Białorusi, Niemiec, Rosji, USA, Włoch i Czech/ oraz 4 z Polski. W nurcie offowym zobaczymy Teatr Biuro Podróży, Teatr KTO, Mandragora Circo z Argentyny,  odbędzie się również wernisaż scenografii Rajmunda Strzeleckiego. 

Wiecej informacji i zgłoszenia telefonicznie: 86 216 59 55 lub e-mail: teatrlomza@hi.pl, teatraga@o2.pl


 
Zobacz także
180410021817.gif
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0