Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 02 czerwca 2023 napisz DONOS@

Młoda Łomża zdobyła Białystok!

C.T.young, czyli młodsze pokolenie C.T.Group ze Studia Tańca BK Step, wygrało, w kategorii do lat 11, Ogólnopolski Turniej Tańca Street Noise, który odbył się w Białymstoku. - W drodze do finału pokonali tancerzy min. z Białej Podlaskiej, Białegostoku oraz Radomia – cieszy się Marek Kisiel, twórca Studia, który mówi, że to triumf nowego łomżyńskiego pokolenia tancerzy breakdance.

Zwycięska ekipa C.T.young wystąpiła w składzie: Justyna Dudas (9 lat), Dawid Kalski ( 11 lat) oraz Szymon Dmoch (9 lat). Marek Kisiel podkreśla, że był to ich pierwszy wspólny start. Tancerze trenują na co dzień pod okiem Maćka Brzostowskiego.


 
Zobacz także
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę