Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 20 stycznia 2021 napisz DONOS@

Młoda Łomża zdobyła Białystok!

C.T.young, czyli młodsze pokolenie C.T.Group ze Studia Tańca BK Step, wygrało, w kategorii do lat 11, Ogólnopolski Turniej Tańca Street Noise, który odbył się w Białymstoku. - W drodze do finału pokonali tancerzy min. z Białej Podlaskiej, Białegostoku oraz Radomia – cieszy się Marek Kisiel, twórca Studia, który mówi, że to triumf nowego łomżyńskiego pokolenia tancerzy breakdance.

Zwycięska ekipa C.T.young wystąpiła w składzie: Justyna Dudas (9 lat), Dawid Kalski ( 11 lat) oraz Szymon Dmoch (9 lat). Marek Kisiel podkreśla, że był to ich pierwszy wspólny start. Tancerze trenują na co dzień pod okiem Maćka Brzostowskiego.

200829104429.jpg

 
Zobacz także
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę