niedziela, 18 marca 2018 napisz DONOS@

Meandry zapraszają na zajęcia taneczne w Łomży

- Zapraszamy na otwarte zajęcia taneczne dla wszystkich, którym chce się chcieć, bez ograniczeń wiekowych, ponieważ zapraszamy wszystkich, którzy chcą się nauczyć tańczyć – zachęca Urszula Kozikowska, kierownik i instruktor tańca Projektu Artystycznego Meandry. - Dla kogo są nasze zajęcia? Dla odważnych i dla nieśmiałych, dla wygadanych i cichych, dla młodych i dla tych z większym stażem w młodości, skoordynowanych i potykających się o własne nogi.

Meandry 2015
Meandry 2015

Urszula Kozikowska sama tańczy od ponad 20 lat, zdobywając doświadczenie, m.in., w Zespole Pieśni i Tańca Łomża oraz Woda na Młyn w Warszawie. - Jednak tym razem nie ma znaczenia, czy ktoś wcześniej tańczył w jakimś zespole, czy będzie to dla niego albo dla niej pierwszy raz – tłumaczy instruktorka Meandrów, działających od wiosny 2014 roku. - Tworzymy grupę taneczną początkującą, w której każdy partner może zatańczyć z każdą partnerką. Podczas wtorkowych zajęć adepci poznają tańce polskie, podstawy tańca klasycznego oraz współczesnego. Spotkania adresujemy do wszystkich, którzy chcą połączyć dobrą zabawę ze zdrową rekreacją. Będzie można poprawić swoją kondycję fizyczną, poznać nowych ludzi i ciekawie spędzić czas. Zapraszamy!
Spotykanie chętnych, którzy chcieliby dołączyć do grupy odbędzie się we wtorek (13. marca) o godz. 19.30, w sali ćwiczeń Bursy Szkolnej nr 1 przy ulicy Kopernika 16 w Łomży. 
Organizatorzy zachęcają również do zapoznania się ze stroną internetową:  www.meandry.lomza.pl

161121091207.gif

 
Zobacz także
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0