Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 04 czerwca 2023 napisz DONOS@

Wypadek pod Bożejewem

Kilka minut przed 18.00 samochód osobowy jadący w kierunku Łomży uderzył w drzewo i wypadł z drogi. Samochodem podróżowała jedna osoba, prawdopodobnie sama opuściła pojazd.

Ze wstępnych informacji wynika, że samochód osobowy jechał od Bożejewa. Prawdopodobnie wpadł w poślizg i tyłem uderzył w drzewo. Odbił się i wylądował około 20 metrów od drogi w polu. Jedna osoba została poszkodowana, ale prawdopodobnie nie odniosła powazniejszych obrazeń. Na miesjcu pracują służby. Policja ustala dokładne przeyczyny zdarzenia.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę