Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 30 maja 2023 napisz DONOS@

Gorąca Hellada, czyli ferie w MDK-DŚT

- Na tydzień przeniesiemy się do świata antycznej - i bardzo gorącej - Grecji, starożytnego Rzymu i Bliskiego Wschodu – zapowiada Miejski Dom Kultury Dom Środowisk Twórczych w Łomży zapraszając dzieci na zajęcia w zimowe ferie. Będą też warsztaty komiksowe i warsztaty introligatorskie z japońskiego szycia książek.

W tracie „Gorącej Hellady” uczestniczące w zajęciach dzieci własnoręcznie przygotują szklaną mozaikę nawiązującą do tych, jakie zdobiły hellenistyczne budowle. Wspólnie - pod okiem specjalistki od spraw teatru - poćwiczą czytanie najciekawszych sztuk teatralnych - dokładnie tak, jak to działo się w Starożytności. Na dodatek - sprawdzą, co jada się w gorących, śródziemnomorskich klimatach i samodzielnie przygotują greckie sałatki i owocowe koktajle! Te zajęcia są bezpłatne dla dzieci od 9 lat, ale ilość miejsc ograniczona dlatego MDK- DŚT już dziś zaprasza do zapoznania się ze szczegółowym planem zajęć i do zapisów telefonicznych (86 216 32 26) lub osobiście w sekretariacie MDK-DŚT, ul. Wojska Polskiego 3, w godzinach 7.30-15.30.

SZCZEGÓŁOWY PLAN ZAJĘĆ: 23-26.01.2018 /godz. 10.30-13.30
23.01 / WTOREK
Witamy w teatralnej Helladzie!
Zajęcia teatralne z Joanną Klamą
Scena Na Piętrze (sala na II piętrze)
Greckie mity.
Warsztaty animacja filmowej z Krzysztofem Raczkowski
Klub PopArt (sala na parterze)

24.01 / ŚRODA
Starożytne ozdoby - mozaika szklana.
Warsztaty plastyczne z Przemysławem Karwowskim
Galeria Bonar (sala na I piętrze)
Gorące klimaty, gorące przeboje.
Zajęcia muzyczne z  Magdą Sinoff i  Bernardem Karwowskim
Scena Na Piętrze (sala na II piętrze)

25.01 / CZWARTEK
Witamy w teatralnej Helladzie!
Zajęcia teatralne z Joanną Klamą
Scena Na Piętrze (sala na II piętrze)
Gorące klimaty, gorące przeboje.
Zajęcia muzyczne z  Magdą Sinoff i  Bernardem Karwowskim
Klub PopArt (sala na parterze)

26.01 / PIĄTEK
Greckie gotowanie.
Zajęcia kulinarne z opiekunami i uczniami Wety
Klub PopArt (sala na parterze)

Poza tym Pracownia Plastyczna MDK-DŚT zaprasza dzieci i młodzież na warsztaty komiksowe, które odbędą się w dniach 22 - 25 stycznia 2018. W godzinach 10.00 – 12.00 zajęcia będą dla dzieci do lat 11, a od 12.30 do 15.00  dla młodzież od 12 lat. Wstęp - jak podaje MDK-DŚT - jest wolny, ale ilość miejsc ograniczona. Zapisy w Pracowni Plastycznej u Anny Bureś (tel. 86 216 67 91)
Także u Anny Bureś (telefonicznie lub osobiście w Pracowni Plastycznej, ul. Dmowskiego 2c) można zapisać się na płatne (30 zł od osoby) warsztaty introligatorskie z japońskiego szycia książek. Te odbędą się w piątek 26 stycznia w godzinach od 10.00 do 13.00. Ilość miejsc ograniczona. 
Zobacz także
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę