Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 03 października 2023 napisz DONOS@

Zderzenie na Piłsudskiego

Jedna osoba trafiła do szpitala po zderzeniu dwóch samochodów osobowych na Alei Piłsudskiego w Łomży. Do zderzenia doszło około godz. 17. przy skrzyżowaniu z ul. Chopina.

Z pierwszych informacji wynika, że kierująca toyotą Rav 4 wyjeżdżając z ulicy Chopina w lewą stronę w Aleję Piłsudskiego została przepuszczona przez kierowcę samochodu jadącego prawym pasem dwujezdniówki i została uderzona przez skodę fabię jadącą lewym pasem Piłsudskiego w kierunku skrzyżowania z Aleja Legionów. Po zderzeniu kierująca toyotą kobieta została zabrana do szpitala. Na miejscu pracują policjanci ustalając dokładnie okoliczności i przebieg całego zdarzenia.     Są utrudnienia w ruchu, który w tym miejscu odbywa się jednym pasem.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę